LED KR MT 470LM 3,4W/827 (40W) E14
LED KR MT 470LM 3,4W/827 (40W) E14
LED KR MT 470LM 3,4W/827 (40W) E14 er en effektiv og energivenlig pære, der leverer et behageligt lys med en lysstrøm på 470 lumen. Med et lavt strømforbrug på kun 3,4 W erstatter den traditionelle pærer på op til 40 ... Se mere
0 stk på lager
10 stk på fjernlager - Forventet levering om ca. 1-3 hverdage
Produktbeskrivelse
Produktbeskrivelse
LED KR MT 470LM 3,4W/827 (40W) E14 er en effektiv og energivenlig pære, der leverer et behageligt lys med en lysstrøm på 470 lumen. Med et lavt strømforbrug på kun 3,4 W erstatter den traditionelle pærer på op til 40 W, hvilket gør den til et økonomisk valg for dit hjem.
Ideel til både stuer og soveværelser, denne LED-pære giver et varmt lys, der skaber en hyggelig atmosfære. Den er perfekt til dem, der ønsker at opgradere deres belysning uden at gå på kompromis med energiforbruget.
Fordele ved LED KR MT 470LM
- Effektiv belysning: 470 lumen giver et klart og behageligt lys, der er perfekt til daglig brug.
- Lavt energiforbrug: Med kun 3,4 W sparer du penge på elregningen, samtidig med at du reducerer dit CO2-aftryk.
- Lang levetid: LED-teknologi sikrer en lang levetid, hvilket betyder færre udskiftninger og mindre affald.
- Nem udskiftning: E14-soklen gør det let at erstatte gamle pærer uden besvær.
- Fleksibel anvendelse: Velegnet til både dæmpbare og ikke-dæmpbare installationer, så du kan tilpasse belysningen efter behov.
Optimer din belysning med LED-teknologi
LED KR MT 470LM er designet til at give dig den bedste belysningsoplevelse med minimal energipåvirkning. Uanset om du ønsker at skabe en hyggelig stemning i stuen eller have funktionel belysning i køkkenet, er denne pære et fremragende valg til moderne hjem.
Ofte stillede spørgsmål om LED KR MT 470LM 3,4W/827 (40W) E14
Hvad er lysstyrken på LED KR MT 470LM 3,4W/827 (40W) E14?
Lysstyrken på denne LED-pære er 470 lumen, hvilket giver et behageligt og klart lys, der kan bruges i mange forskellige rum.
Hvor meget strøm bruger LED KR MT 470LM 3,4W/827 (40W) E14?
Denne pære bruger kun 3,4 watt, hvilket gør den til en energieffektiv løsning, der erstatter traditionelle pærer på op til 40 watt.
Er LED KR MT 470LM 3,4W/827 (40W) E14 dæmpbar?
Information om dæmpbarhed er ikke specificeret, så det anbefales at tjekke produktdetaljerne eller kontakte en forhandler for at få bekræftet, om denne pære er dæmpbar.
Hvad er forskellen på LED KR MT 470LM 3,4W/827 (40W) E14 og en traditionel glødepære?
Den primære forskel er energiforbruget; LED-pæren bruger kun 3,4 watt sammenlignet med op til 40 watt for en glødepære, samtidig med at den leverer samme lysstyrke. Dette gør LED-pæren mere økonomisk og miljøvenlig.
Skal jeg vælge LED KR MT 470LM 3,4W/827 (40W) E14 eller en halogenpære?
Valget mellem LED og halogen afhænger af dine behov. LED-pæren er mere energieffektiv og har en længere levetid, mens halogenpærer ofte giver et varmere lys. Hvis du ønsker at spare på strømregningen og have en længere holdbarhed, er LED-pæren et bedre valg.
Specifikationer
Specifikationer
Vi har i øjeblikket ingen tekniske specifikationer registreret på denne vare.
Er du i tvivl om den passer til dit behov?
Ring på 88 33 03 01 eller
send os en besked – vi står klar til at hjælpe.
Dokumenter (Monteringsvejledning, datablad mv.)
Dokumenter (Monteringsvejledning, datablad mv.)
Vi har i øjeblikket ingen bilag registreret på denne vare. Kontakt os for at høre om vi har bilag.
+8.600 kundeanmeldelser
Se hvad vores kunder siger om os
Indlæser anmeldelser...

